منوی خدمات
درخواست خدمات

خدمات ساختمانی

Item 2
نقاشی
Item 2
لوله بازکنی
Item 2
بنایی
Item 2
گچ کاری
Item 1
کاشی و سرامیک
Item 1
ایزوگام
Item 2
بازسازی
Item 2
تعمیر و نگهداری

مشاهده همه خدمات

Renovation

 

بیش از ۱۰ سال همراهی

گروه مهندسی پیمانکاری پردیس سازه از بدو تاسیس با استقرار سیستم های جدید مدیریتی و بهره گیری از فناوری های نوین, راهبردهای توسعه ای خود را برنامه ریزی نموده و گام های بلندی را در جهت گسترش فعالیت های خود برداشته است.

 

پتانسیل کامل خانه خود را کشف کنید.


kitchendesign

گروه متخصصین بازسازی، نوسازی و طراحی پردیس سازه با بهره گیری از دانش روز جهانی پس از بررسی ساختار، مساحت، وضعیت و محیط پیرامونی ساختمان و البته با توجه به سلیقه و نیاز شما با ارائه بهترین راهکارها، شما را در جهت بهره مندی از تمامی پتانسیل و ظرفیت خانه یاری می نماید.

درخواست خدمات

 

ساده و سریع درخواست خدمات نمایید

ثبت سفارش

خدمات مورد نظر خود را به سادگی انتخاب و همراه با شماره تماس ثبت نمایید

تعیین زمان

از طرف پردیس سازه جهت هماهنگی و تعیین زمان دقیق با شما تماس گرفته خواهد شد.

شروع کار

متخصصین در زمان مقرر جهت بازدید, مشاوره و شروع کار در محل شما حاضر می شوند.

درخواست خدمات


 

ویژه گیهای پردیس سازه

 
Renovation

نیروهای متخصص و مجرب

پردیس سازه با سابقه ۱۰ ساله ارائه انواع خدمات ساختمانی با بهره گیری از تیم های آموزش دیده ، متخصص و مجرب در بخش های مختلف خدمات گسترده ای را ارائه میدهد

تعرفه مناسب

ارائه مناسب ترین و بروزترین تعرفه ها برای طیف گسترده ای از انواع خدمات ساختمانی همراه با مشاوره بررسی و بازدید رایگان از محل

تضمین رضایت مشتری

یکی از مهمترین اهداف پردیس سازه از ابتدای فعالیت، همواره جلب رضایت همیشگی مشتریان محترم با ارائه خدمات با کیفیت و پشتیبانی مستمر بوده که به لطف خدا تا به امروز در این مهم موفق بوده ایم

مشاهده خدمات
 

شرکت مهندسی  پردیس سازه  با اتکا به سوابق و تجربیات مدیران مجرب  آماده ارایه خدمات در زمینه های  زیر است:

  • طراحی و اجرای پروژه های عمرانی
  • ارایه مشاوره و اجرا در زمینه انواع سازه های بتونی و فلزی
  • انجام طراحی سازه های بتونی و فلزی
  • انجام متریال و برآورد پروژه ها
  • تهیه و تدارک تجهیزات
  • محوطه سازی و اجرای دکوراسیون داخلی

همچنین همکاری در محدودهای مطالعات امکان سنجی،مطالعات پایه،طراحی تفصیلی، مشاوره و نظارت در دوره ساخت و همچنین خدمات مدیریت طرح و اجرای پروژه های در گستره وسیعی از فعالیت های عمرانی توسط این مهندسین .قابل اجرا است
انجام کلیه خدمات ساختمانی شامل پیمانکاری ویلا و آپارتمانی، محوطه‌سازی، ویلا سازی طبق متد و نقشه های روز دنیا همراه با طراحی سازه و معماری برای ویلاهای خاص.
کلیه خدمات بازسازی ساختمان شامل بازسازی کلی و جزیی ویلا و آپارتمان وتعمیرات جزیی و کلی ویلا وساختمان، ساخت استخر سونا و جکوزی دیوار سنگی،سنگ فرش کف، اتش کده، باربیکیو فرز بر یا چکش قلم هر نوع سنگ با اکیپ حرفه ای و نظارت دقیق.
انجام خدمات به صورت مدیریت پیمان و یا قرارداد مقطوع قابل اجرا است.
کارهای خرده کاری تخریب و نوسازی ، رفع نم ، مقاوم سازی ویلا و ساختمانی تمام کارهای ویلا سازی و ساختمانی با سریعترین زمان ممکن و دقت زیاد.
برای مشاوره در مورد تعمیرات، دکوراسیون، طراحی ساخت ویلا و ساختمان میتوانید با ما تماس بگیرید  09366319721   تا در سریعترین زمان ممکن کلیه خدمات مشاوره ای به شما به صورت( کاملا رایگان )ارایه دهیم.
با خدمات و ضمانت چند ساله