منوی خدمات
درخواست خدمات

نقشه سازه

نقشه سازه جزو مراحل اولیه طراحی یک ساختمان است.

 که کلیه افراد گروه طراحی ، مانند محاسب، معمار، مهندس تاسیسات و … باید بر سر یک سیستم سازه ای که شرایط بهره برداری و ایمنی مورد نظر آن ها را تامین نماید، به توافق برسند.

نقشه سازه یکی از مهم ترین مراحلی است که نوع سازه ما را از حیث بتنی یا فلزی مشخص می نماید، مقدار مواد و مصالح مصرفی با احتساب هزینه ها برای ما واضح و روشن می گردد

هم چنین با نظر گرفتن مساحت و بررسی های لازمه ، متراژ انواع مختلف مکان ها در سازه مانند اتاق خواب ، آشپزخانه ، سرویس و … معلوم می شود.

گروه مهندسین پردیس سازه با اتکا به تجربه ، دانش فنی و مدیریتی خود با تکیه به مهندسین زبر دست و ماهر در امر طراحی و تحلیل سازه و مسلط به کلیه ضوابط شهرداری ، طراحی انواع سازه ها و با استفاده از مواد و مصالح مرغوب و کار آمد، آمادگی ارائه انواع خدمات ساختمانی به شما عزیزان را دارد.

برای طراحی نقشه سازه باید چه شرایطی را در نظر بگیریم؟

برای طراحی نقشه سازه باید دقت و کیفیت کار را در مرحله اول در نظر گرفت. در گام اول طراحی نقشه سازه باید به در خواست ها و نیاز های کار فرما از سوی پیمانکار توجه شود.

 و طرحی متناسب با دانش روز به کار فرما ارائه دهد.

دومین گام حائز اهمیت در طراحی نقشه سازه هزینه مناسب طرح است.

پیمانکار باید با توجه به بودجه کار فرما، طراحی را شروع و به کار فرما ارائه دهد. اقتصادی بودن طرح و در نظر گرفتن هزینه مناسب جهت طراحی نقشه سازه از مواردی است که باید حتما مورد توجه قرار گیرد.

از دیگر مواردی که باید در طراحی نقشه سازه به آن توجه بسیار نمود، بالا بودن سرعت عمل و صرف کم ترین زمان جهت طراحی و اجرای سازه است.

شما با کمک گرفتن از مهندسین زبده گروه مهندسین پردیس سازه می توانید کلیه موارد نام برده شده را با خیالی آسوده از آنان بخواهید.

 و شک نداشته باشید که این گروه سعی دارد بهترین خدمات خود را به شما ارائه دهد.

در طراحی نقشه سازه (بتنی و فلزی) چه مواردی به کار فرما ارائه می شود؟

مهندسین گروه پردیس سازه همیشه در تلاشند تا کاری بی نقص و کاملا باب میل شما عزیزان، برایتان طراحی و ساخت و ساز کنند.

در این بخش می خواهیم شما را با مواردی که باید از سوی مهندسین این گروه به شما جهت سازه فلزی یا بتنی ارائه شود، توضیح دهیم.

در امر طراحی نقشه سازه بتنی، باید موارد ترسیمی مانند تیر ها و ستون ها با جزئیات کامل به شما ارائه شود .

پس از آن نوبت به لیست مقادیر مصالح می رسد. در لیست مقادیر مصالح باید حجم بتن مصرفی محاسبه شود و دستور های برش میلگرد باید با کم ترین دور ریز صورت پذیرد.

حال نوبت به طراحی نقشه سازه فلزی می رسد. در طراحی نقشه سازه فلزی از نرم افزار ها کمک گرفته می شود.

در این بخش نیز باید در مبحث موارد ترسیمی تیر ها، ستون ها و باد بند ها کاملا مشخص شوند.

لیستوفر (لیست مصالح به کار برده شده) مقاطع که شامل طول و وزن پروفیل ها و ورق های تقویتی برای طبقات مختلف است، باید از سوی پیمانکار به کار فرما ارائه شود.

چرا برای طراحی نقشه سازه خود از گروه مهندسین پردیس سازه کمک بخواهیم؟   

از مزیت های سپردن کار به گروه مهندسین پردیس سازه می توان به صرفه جویی در زمان و کلیه هزینه ها اشاره نمود. زیرا این گروه با داشتن طراحانی متخصص در امر ساخت و ساز ، و با استفاده از نرم افزار های روز دنیا ، به سرعت بخشیدن در امر طراحی نسبت به دستی، کمک شایانی می کنند.

هم چنین با ارائه انواع قیمت ها از انواع مواد و مصالح ، برنامه ریزی مشخصی به شما جهت خرید مواد و مصالح با توجه به بودجه تان به شما می دهند.

از دیگر مزیت های همکاری با گروه مهندسین پردیس سازه می توان به به حداقل رساندن خطا های انسانی مانند خطا های پیمانکار و هشدار خطا های محاسباتی نرم افزار اشاره کرد.

 گروه مهندسین پردیس سازه با ارائه جداول جزییات که تطابق کامل با استاندارد ها دارد، سعی دارد راه کاری جهت به حداقل رساندن استفاده از مصالح برای شما به ارمغان بیاورد.

شما می توانید از مشاوره رایگان مشاوران و مهندسین این گروه در امر گود برداری، پایدار سازی و مقاوم سازی آن بهره جویید.

پس اگر اکنون قصد دارید ساختمان خود را بسازید و هنوز شروع به طراحی نقشه سازه خود نکرده اید، به شما پیشنهاد می دهیم تا از مشاوره رایگان گروه مهندسین پردیس سازه استفاده نمایید.

چگونه می توانیم از گروه مهندسین پردیس سازه مشاوره دریافت کنیم؟

شما با مراجعه به سایت گروه مهندسین پردیس سازه ، علاوه بر ثبت در خواست خود به همراه شماره تماس تان ، می توانید از دیگر نمونه کار های این گروه دیدن فرمایید.

هم چنین در سایت لیست قیمت انواع مواد و مصالح موجود می باشد که آن را نیز می توانید مورد بررسی قرار دهید.

از دیگر خدمات گروه مهندسین پردیس سازه می توان به خدمات ساختمانی ، نازک کاری ، سفت کاری ، دکوراسیون ، طراحی نقشه سازه ، مرمت و باز سازی و … نیز اشاره نمود. پس شما با خیالی آسوده می توانید از صفر تا صد کلیه امور ساختمانی خود را به این گروه با تجربه بسپارید.

پس از ثبت در خواست خود در سایت ، منتظر تماس مشاورین گروه مهندسین پردیس سازه بمانید تا در اسرع وقت جهت بررسی و کارشناسی محل و در خواست  مورد نظر شما ، زمانی را مشخص نمایند.

pardis

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *