منوی خدمات
درخواست خدمات

طراحی پلان

طراحی پلان اولین مرحله از شروع ساخت یک ساختمان مسکونی یا اداری است

طراحی پلان

که بنا بر کار بری آن ساختمان، عرصه های مختلفی را در امر طراحی پلان باید در نظر گرفت.

اگر شما می خواهید برای ساخت ساختمان خود اقدام فرمایید، باید در نظر داشته باشید که طراحی پلان یک مرحله ابتدا و مهم بوده که باید توسط معمار ایده پردازی و طراحی می شود. گروه مهندسین پردیس سازه با داشتن معمارانی زبر دست در این امر، کار طراحی پلان را برای شما آسان نموده اند.

 هم چنین انواع متریال مختلف را در اختیار شما قرار می دهند تا با توجه به بودجه خود، متریال مد نظرتان را انتخاب نمایید.

برای یک طراحی بی نظیر و بی نقص، قبل از هر چیزی باید کار بری ساختمان را بدانیم. زیرا طراحی هر ساختمان با ساختمان دیگر متفاوت است.

جا نمایی سرویس پله و آسانسور در طراحی پلان امری کاملا ضروری است. جا نمایی سرویس پله و آسانسور به عواملی مانند عرض و شکل زمین، تعداد در هر طبقه، تعداد پارکینگ مورد نیاز در طبقه هم کف و زیر زمین و … بستگی دارد.

 پس از بررسی این عوامل باید در مورد شکل سرویس پله که چهار طرفه، سه طرفه یا دو طرفه باشد، تصمیم گیری نماییم.

قانون خاصی برای جانمایی سرویس پله و آسانسور وجود ندارد.

 اما بهترین موقعیت قرار گیری پله و آسانسور در طراحی پلان ، در وسط ساختمان می باشد. انتخاب مناسب ترین مکان ممکن برای جانمایی سرویس پله و آسانسور در طراحی پلان تاثیر مستقیمی در کیفیت سایر قسمت های ساختمان دارد.

 به طور مثال می تواند نمای ساختمان یا کیفیت فضا های داخلی پلان معماری طبقات را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

تفکیک فضا های عمومی و خصوصی در طراحی پلان

ساختمان مسکونی شامل فضا های خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی می باشد. این فضا ها باید بسته با نوع کار آمدی شان از هم تفکیک شده یا نزدیک به هم ساخته شوند.

به طور مثال آشپزخانه و غذا خوری خانوادگی جزو عرصه زندگی خانواده و فضا های خصوصی می باشد. که لازم است فضایی آرام و خودمانی داشته باشد.

عرصه زندگی خصوصی نیز شامل اتاق خواب والدین، فرزندان و اتاق مطالعه می باشد.

 این بخش از خانه در طراحی پلان باید در عین حال که با نشیمن در ارتباط است، آرامش آن سلب نگردد.

از دیگر عرصه ها می توان به عرصه خدمات و پشتیبانی اشاره نمود.

در طراحی پلان خدماتی مانند پارکینگ، انباری، زیر زمین، رخت شوی خانه و موتور خانه نزدیک به هم در نظر گرفته می شوند.

این عناصر از سیستم های مناسب مکانیکی و الکتریکی وابسته بهره مند هستند.

عرصه چیست؟

به تعدادی از فضا ها و عمل کرد های سازگار که با هم وابستگی دارند و در بخش مشخصی از نقشه طرح و مکان یابی می شوند، عرصه می گویند.

در طراحی پلان باید به جای گیری عرصه های نام برده توجه داشت تا کارایی مناسب را برای ساکنین آن بنا داشته باشد.

 که جای گیری عرصه های مختلف بنا به اعتقادات، فرهنگ ، آداب و رسوم و … آن اقلیم و منطقه مشخص می شود.

مهندسین خبره گروه پردیس سازه در این امر شما را یاری می دهند تا طراحی پلان هر چه بی نقص تر داشته باشید و پس از ساخت از آن فضا و محیط کمال لذت را ببرید.

چرا از گروه مهندسین پردیس سازه در طراحی پلان کمک بخواهیم؟

طراحی پلان مهم ترین مرحله و اولین مرحله در ساخت یک ساختمان است. با توجه به حساسیت بالایی که طراحی پلان در ساخت ساختمان دارد، باید به دست شخصی یا اشخاصی انجام پذیرد که در این امر کار بلد باشند.

 ضمن این که گروه مهندسین پردیس سازه با حذف واسطه ها توانسته خدماتی با نازل ترین قیمت در اختیار مشتریان محترم قرار دهد.

همچنین کلیه هزینه های ممکن و احتمالی را برای شما برآورد نموده تا مبنی بر بودجه ای که دارید بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

گروه مهندسین پردیس سازه، برای آسودگی شما، سایتی را در اختیار شما قرار داده اند که شما با مراجعه به آن و با ثبت درخواست به همراه شماره تماس خود، می توانید منتظر تماس کارشناسان و مهندسین باشید تا با مشاوره رایگان شما را راهنمایی کرده و رضایت شما را جلب نمایند.

پس از تماس از سوی پردیس سازه با شما، زمانی جهت بازدید از پروژه و مشاوره حضوری با شما هماهنگ خواهد شد.

در صورتی که از طرح راضی بودید یا حتی طرح نیاز ب تغییر با توجه به نیاز های شما داشت، تاریخ شروع به کار از سوی مهندسین پردیس سازه به شما اعلام می گردد.

همچنین شما می توانید با مراجعه به سایت، از دیگر خدمات گروه مهندسین پردیس سازه دیدن نمایید و در صورت نیاز، در خواست خود را ثبت نمایید.

از دیگر مزیت های گروه مهندسین پردیس سازه می توان به این اشاره داشت که بهترین خدمات ممکن را با انواع متریال های مختلف برای مشتریان خود ارائه می دهند.

 پس شک نکنید شما هر بودجه ای که داشته باشید، با مراجعه به پردیس سازه، ناراضی و دست خالی بر نمی گردید.

این گروه مهندسی، انواع متریال با انواع قیمت های مختلف را برای شما گرد هم جمع کرده تا شما به راحتی حق انتخاب داشته باشید.

در صورتی که اکنون تصمیم به ساخت ساختمان خود گرفته اید، بی معطلی با گروه مهندسین پردیس سازه تماس بگیرید یا در سایت در خواست خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت، از مشاوره مشاورین بهره جویید.

لازم به ذکر می باشد که گروه مهندسین پردیس سازه دیگر خدمات ساختمانی مانند نازک کاری، سفت کاری، دکوراسیون و … نیز برای مشتریان محترم به همراه نمونه کار قابل ارائه دارند. و شما می توانید با خیالی آسوده از ابتدای کار ساخت و ساز و طراحی ساختمان یا محل کار خود را به مهندسین و طراحان زبده گروه مهندسین پردیس سازه بسپارید.

pardis

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *