منوی خدمات
درخواست خدمات

تماس با ما

گروه مهندسی پیمانکاری پردیس سازه از بدو تاسیس با استقرار سیستم های جدید مدیریتی و بهره گیری از فناوری های نوین, راهبردهای توسعه ای خود را برنامه

ریزی نموده و گام های بلندی را در جهت گسترش فعالیت های خود برداشته است.

گروه متخصصین بازسازی، نوسازی و طراحی پردیس سازه با بهره گیری از دانش روز جهانی پس از بررسی ساختار، مساحت، وضعیت و محیط پیرامونی ساختمان و البته با توجه به سلیقه و نیاز شما با ارائه بهترین راهکارها، شما را در جهت بهره مندی از تمامی پتانسیل و ظرفیت خانه یاری می نماید.

شرکت مهندسی  پردیس سازه  با اتکا به سوابق و تجربیات مدیران مجرب  آماده ارایه خدمات در زمینه های  زیر است:

  • طراحی و اجرای پروژه های عمرانی
  • ارایه مشاوره و اجرا در زمینه انواع سازه های بتونی و فلزی
  • انجام طراحی سازه های بتونی و فلزی
  • انجام متریال و برآورد پروژه ها
  • تهیه و تدارک تجهیزات
  • محوطه سازی و اجرای دکوراسیون داخلی

همچنین همکاری در محدودهای مطالعات امکان سنجی،مطالعات پایه،طراحی تفصیلی، مشاوره و نظارت در دوره ساخت و همچنین خدمات مدیریت طرح و اجرای پروژه های در گستره وسیعی از فعالیت های عمرانی توسط این مهندسین .قابل اجرا است انجام کلیه خدمات ساختمانی شامل پیمانکاری ویلا و آپارتمانی، محوطه‌سازی، ویلا سازی طبق متد و نقشه های روز دنیا همراه با طراحی سازه و معماری برای ویلاهای خاص.
کلیه خدمات بازسازی ساختمان شامل بازسازی کلی و جزیی ویلا و آپارتمان وتعمیرات جزیی و کلی ویلا وساختمان، ساخت استخر سونا و جکوزی دیوار سنگی،سنگ فرش کف، اتش کده، باربیکیو فرز بر یا چکش قلم هر نوع سنگ با اکیپ حرفه ای و نظارت دقیق.
انجام خدمات به صورت مدیریت پیمان و یا قرارداد مقطوع قابل اجرا است.
کارهای خرده کاری تخریب و نوسازی ، رفع نم ، مقاوم سازی ویلا و ساختمانی تمام کارهای ویلا سازی و ساختمانی با سریعترین زمان ممکن و دقت زیاد.
برای مشاوره در مورد تعمیرات، دکوراسیون، طراحی ساخت ویلا و ساختمان میتوانید با ما تماس بگیرید

 

دفتر : tel:02126640823

 

همراه :  09191638017